Přejít k hlavnímu obsahu
Domů Volná místa

Volná místa

Štítky

HR volná místa kariéra

Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlašuje výběrová řízení na níže uvedená místa a pozice v Národním RIS3 týmu. Národní RIS3 tým zabezpečuje realizaci Národní výzkumné a inovační strategie pro inteligentní specializaci (Research and Innovation Strategy for Smart Specialisation – RIS3, www.ris3.cz). Tato strategie má především následující účel:

  • Zacílit evropské fondy i národní programy na podporu výzkumu a inovací do prioritních oblastí a technologií, které mají vysoký potenciál pro vytváření dlouhodobé konkurenční výhody ČR založené na využívání znalostí a na inovacích.
  • Identifikovat a řešit slabiny inovačního systému, které představují bariéry pro rozvíjení inteligentní specializace i inovačního prostředí jako celku.

Plnění RIS3 strategie je vyžadováno ze strany Evropské komise jako podmínka pro čerpání EU fondů v oblasti podpory výzkumu a inovací, proto RIS3 strategie (na rozdíl od většiny jiných českých strategií) má skutečný potenciál být reálně implementována – minimálně do roku 2027, pravděpodobně i dále. Enormní objem zdrojů vázaných na RIS3 v řádu miliard EUR vytváří velké možnosti této strategie přispět k akceleraci rozvoje ČR ve znalostní ekonomiku.

HR Volná místa Kariéra Team

 

Staňte se součástí Národního RIS3 týmu Ministerstva průmyslu a obchodu

Nabízíme následující benefity:

5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, home office, občerstvení a stravování na pracovišti, jazykové kurzy, příspěvek z fondu kulturních a sociálních potřeb, dětská skupina a další.

 

Aktuálně nenabízíme žádné pozice.